محصولات

رزین

رنگ

پوشش سطح چوب

رنگ اسپری

رزین

در حال حاضر رزین های صنعتی مورد مصرف در صنایع رنگ سازی در انواع بسیار فراوانی در جهان تولید میگردد که یکی از مهمترین و پر مصرف ترین آنها رزین های آلکیدی می باشد . قد مت تولید این گونه رزین ها در جهان بالغ بر هشتاد سال بوده و با گذشت این مدت زمان صنایع رزین سازی در کشور ایران نیز از پیشرفت چشمگیری برخوردار گردیده است. شرکت درسا شیمی نیز در جهت ایفای نقش خود در افزایش تولیدات صنعتی کشور با نصب و راه اندازی خطوط مکانیزه تولید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در حال حاضر به عنوان یکی از واحد های فعال در این عرصه نقش به سزایی در تامین نیاز واحدهای رنگ سازی داخلی و برخی از کشورهای همسایه را ایفا می نماید.

آلکیدی

نیتروسلولوز

استرکام

رنگ های صنعتی و ساختمانی

صنعت ساختمان در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان جزء مهمترین صنایع به شمار آمده و رقابت چشمگیری
در زمینه این صنعت در اکثر مناطق جهان شکل گرفته است.

رنگ ساختمانی

رنگ صنعتی

پوشش های چوب برلیان

پوششهای فوری بر پایه رزینهای نیتروسلولز

پوششهای دو جزئی بر پایه رزینهای آلکید - اوره فرمالوئید

پوششهای سه جزئی بر پایه رزینهای پلی استر

رنگ های اسپری

شرکت درسا شیمی در جهت آسان سازی استفاده از رنگ در کلیه ی شرایط اقدام به تولید انواع رنگهای اسپری در 26 فام مختلف نموده است . 

دُرسا شیمی

درباره ما

این شرکت در سال 1375 با اخذ جواز تاسیس اقدام به احداث یک مجتمع بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد نموده و با تلاش مستمر بنیانگذاران و به کارگیري نیروهای متخصص در سال 1376با دریافت پروانه بهره برداری فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگ و رزینهای صنعتی آغاز نمود.

نقشه

© 2019 All rights reserved​

رزین استرکام

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

We Can’t Believe Those Prices Either!!!

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus bibendum eu quam vel cursus. Mauris lobortis elit sit amet urna faucibus, in vestibulum sem sollicitudin.

رزین نیتروسلولوز

رزین آلکید

لانگ اویل (رزین های آلکیدی بلند روغن)

مدیوم اویل (رزین های آلکیدی متوسط روغن)

شورت اویل (رزین های آلکیدی کوتاه روغن)