درباره درسا شیمی

این شرکت در سال 1375 با اخذ جواز تاسیس اقدام به احداث یک مجتمع بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد نموده و با تلاش مستمر بنیانگذاران و به کارگيري نیروهای متخصص در سال 1376 با دریافت پروانه بهره برداری فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگ و رزینهای صنعتی آغاز نمود.شرکت دُرسا شیمی هم اکنون با بیش از سالها تجربه در زمینه تولید انواع رنگ و رزین های صنعتی و با برخورداری از مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ، با ظرفیت تولید سالانه22000 تن ، با همکاری متخصصین کار آزموده آمادگی خود را جهت تامین نیازمندیهای صنایع مختلف کشور در زمینه محصولات فوق اعلام ميدارد.شرکت دُرسا شیمی تولید کننده انواع رنگ و رزین های صنعتی، اهداف کیفی خود را بر اساس ارتقاء سطح رضایت مشتریان و طرف های ذینفع و استفاده از امکانات تحقیق و توسعه (R&D) به منظور دستیابی به فن آوری و تکنولوژی های پیشرفته و برای تولید و ارائه کالاهای قابل رقابت از نظر کیفی و کمی و نیز به کارگيري فن آوری های پیشرفته به کار گرفته است. شرکت دُرسا شیمی به منظور ایجاد توان رقابت در عرصه تولید همواره در جهت تولید محصولات جدید و قابل ارائه در بازارهای داخلی و خارجی بطور مستمر فعالیت و تلاش نموده و اخیرا” هر ساله با راه اندازی خطوط تولید موفق به ارائه کالاهای جدید از جمله انواع رنگهای صنعتي ،اسپری و رزین های لانگ اویل در گریدهای مختلف گردیده و بدین طریق نقشی موثر در عرصه پیشرفت صنایع کشور ایفا می نماید. شرکت دُرسا شیمی داراي گواهينامه استاندارد ايران و همچنين دو گواهينامه بين المللي ISO/TS 29001:2003 و ISO 9001:2000 از شرکت TUV آلمان مي باشد .اين شركت در حال حاضر در حال راه اندازی خط تولید انواع استابیلایزرهای مایع تحت لیسانس یکی از معتبرترین شرکت هاي تولید کننده این محصولات در جهان می باشد و با دستیابی به تولید این محصول نقش به سزایی در بخش صادرات کالاهای صنعتی در منطقه خواهد داشت.

با ما همراه باشید

درسا شیمی انتخاب اول در صنعت رنگ و رزین

دُرسا شیمی

درباره ما

این شرکت در سال 1375 با اخذ جواز تاسیس اقدام به احداث یک مجتمع بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد نموده و با تلاش مستمر بنیانگذاران و به کارگیري نیروهای متخصص در سال 1376با دریافت پروانه بهره برداری فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگ و رزینهای صنعتی آغاز نمود.

نقشه

© 2019 All rights reserved​

رزین استرکام

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

We Can’t Believe Those Prices Either!!!

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus bibendum eu quam vel cursus. Mauris lobortis elit sit amet urna faucibus, in vestibulum sem sollicitudin.

رزین نیتروسلولوز

رزین آلکید

لانگ اویل (رزین های آلکیدی بلند روغن)

مدیوم اویل (رزین های آلکیدی متوسط روغن)

شورت اویل (رزین های آلکیدی کوتاه روغن)